Ankeveen 11 juni 2017

Foto's van Johan Weijer en Theo Koning

Klik op de foto voor meer foto's !

De gezondheid van Jan den Uil liet het niet toe om mee te gaan. Dus met de kaart van Jan op zak zijn we afgereisd naar Ankeveen. Een mooi parkeerplekje en enkele tientallen meters verderop een steiger om te water te gaan. Rustig varend tussen de eilandjes en het heldere water naar onze oversteekplaats. Een houdini houding aannemend om aan de kant te komen en aan de andere kant weer te water te gaan. En hier,  de rust van het water, alleen 5 kajakkers met wild begroeide kanten en heel veel waterplanten en lelies. Ongelofelijk helder water, waardoor we zelf een fuut onder de kajaks door zagen schieten. Zigzaggend tussen de eilandjes, een mooi plekje om te lunchen en vervolgens door smalle kanaaltjes en eilandjes terug naar de overstapplek. Om vervolgens, door het mooie weer, verrast te worden door de vele plezierbootjes en overvolle mini-strandjes. Nog even oppassen voor een laverende zeilboot die zich tussen de eilandjes had begeven en verderop duikers onder de boten. Een fraaie dag en een lekker gevaren (15 kilometer)!
Theo