7. KVA training

"Zee"vaardig"

De 4 sessies waarin de KVU haar nieuwe leden wegwijs maakt in kanotechniek en -veiligheid zijn natuurlijk niet meer dan een introductie in het kanovaren. Dit niet om het goede werk van onze begeleiders te bagatelliseren. Verre van dat!

Maar in het kader van de filosofie "een leven lang leren" zal een kanoër in de loop van zijn of haar kanobestaan gewoon beter worden. Steeds beter naarmate je er meer bewust mee bezig bent. Gelukkig zijn er ook instanties die je daarmee helpen. Als je dat wilt tenminste.

  • KV-A.Dat is een cursus die je eerst moet volgen voordat je de cursus ZV zou kunnen doen. In de cursus wordt veel theorie behandeld en er wordt ook in de praktijk verder ingegaan op de technieken uit introductie-cursus van de KVU.
  • Zeevaardigheid- extra: dit is een vervolg op zeevaardigheid en gaat nog dieper op de materie in.

 De KVU beveelt deze cursussen van harte aan. Maar ook als je deze cursussen niet wilt volgen zijn de syllabi, die bij deze cursussen horen, nuttig voor elke (nieuwe) kajakker.


Eisen en syllabi van de diverse cursussen kan je downloaden bij:


Voor de cursussen zelf kan je terecht bij: