KV Jason Krommenie viert 40 jarig jubileum

UITNODIGING

Vanwege het 40-jarig jubileum geven we alle gebeurtenissen in 2012 een extra feestelijk tintje, maar we hebben de Evenementendag op zaterdag 12 mei a.s. uitgeroepen tot echte Jubileumdag, waar een super-feestelijk programma bij hoort met voor u een Barbecue als afsluiting.

Tijdens de nieuwjaarsreceptie bleek al dat vele oud-leden nog wel eens wat langer bij Jason zouden willen vertoeven en dat kan! Op zaterdag 12 mei kunt u tussen 11 en 16 uur meedoen aan activiteiten en spelletjes rondom Jason, zoals
- kanopulling
- wedstrijdjes met C8
- 'Aquabubble' lopen
- boogschieten
- demonstratie en proefvaren Canadees
- of 'gewoon' een stukje varen.

 


Hartelijke groet,


Annamien Vijvers
Namens de Jubileumcommissie van KV Jason
075 - 6210654