Rondje Zaandam – Oostzanerveld – 3 april 2022

Vandaag een zeer leuke tocht gevaren welke georganiseerd was door Rene & Tiny.
Omstreeks 10:15 vertrokken vanuit Zaandam op de Nagouw. Helaas moesten we de kajaks afladen tijdens een flinke regenbui 🙄

De Nagouw gaat over in de Gouw die dwars door Zaandam gaat, hierna de Zuidervaart op richting de Watering. Hier houden we de 1e stop bij kanovereniging “de Geuzen”, heerlijk bakkie gedaan in de kantine. Wat een locatie en clubhuis zeg!

Hierna vervolgen we de tocht en varen onder de Coentunnelweg door het Oostzanerveld in……een heel leuk stuk langs mooie huizen en woonarken.

Tijdens de lunch genieten we van een heerlijk zonnetje 🌞

De terugtocht gaat via de Jagersplas en daar komen we terug op de Gouw. We hebben alle weersomstandigheden gehad onderweg….regen, natte sneeuw, zonnetje en ook nog hagel. Het was een zeer leuke en gezellige tocht, totale afstand was +/- 14,5 km. Bedankt René & Tiny 👌
Edwin.

foto’s Edwin, Bert, Tiny.